Sulama
 Sprinkler

Uzun ömürlü çalışma için yüksek standartlarda üretilmiştir. Alüminyum gövde ile paslanmaz çelik donanım. Her 10° de bir gösterge ile açı ayan daha kolay. Azaltılmış vibrasyon sayesinde cihazın performansı ve ömrü artırılmıştır. Yapay çim bulunan spor sahalarında kullanılır.
 Vanalar


Kavanoz tip yivli vana güvenilirlik, ekonomiklik ve kolay servis sağlar. Alete gereksinim olmadan vananın içine ulaşım ve bakım imkanı sağlar. Azami güvenilirlik için çift filtreli pilot akış. Montaj ve ilk çalışma sırasında pisliklerin atılmasını sağlayan harici temizleme. Düşük enerji harcayan izole edilmiş 24VAC solenoid.

 Kontrol Üniteleri


Elektriksiz çalışan güvenilir kontrol ünitesi. Nem ve sert çevre koşullarına karşı dayanıklı, İP 68 Sertifikasına sahip % 100 toz ve su geçirmez. Kolayca anlaşılan LCD ekran, düğme bazlı dizayn. 3 tuşlu ergonomik klavyesi sayesinde basit programlama takılabilir yağmur sensörü sayesinde yağmur yağdığında sulama anında durur.

 Vana Kutuları

Vana Kutuları en çok konut alanlarında tavsiye edilir. Özel T kapak sayesinde kir ve suyun girmesini engeller. Dış hava koşullarına dayanıklıdır. Propilen malzeme U.V. ışınlarına karşı dayanıklıdır ve değişken hava sıcaklıklarına karşın uzun ömür vaad eder.
 Tekli Pompa İstasyonları

Spor sahalarında ve diğer ticari uygulamalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Sula sistemini çalıştırmak için gereken akış hızını ve basıncı sağlarlar. Tekli pompa istasyc hazır monte edilmiş olarak, kurulum ve çalıştırmaya hazır halde teslim edilir.